Søk
Adresse:
Kongeveien 220
1407 Vinterbro
Send en e-post
(valgfritt)
<small>Avdelinger:</small>:
Oslo Biri
Kongeveien 220, 1407 Vinterbro
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
64 97 07 00
Fautvegen 11, 2836 Biri
Klikk her for veibeskrivelse
61 18 50 90

Oslo

Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ole Hellem Daglig leder 64 97 07 07 911 02 668 ole.hellem@intecpumper.no
Camilla Hansen Administrasjonssjef/backoffice 64 97 07 06 41 84 48 92 camilla.hansen@intecpumper.no
Karin Fremstad Sentralbord/regnskap 64 97 07 00   karin.fremstad@intecpumper.no
Janne Th. Bøgle Regnskapssjef 64 97 07 03 91 35 81 82 janne@intecpumper.no
Harald Rønning VVS/VA salgssjef 64 97 07 05 916 97 591 harald.ronning@intecpumper.no
Jon-Gunnar Støten Avdelingssjef VA 64 97 07 04 906 15 210 jon-gunnar.stoten@intecpumper.no
Aleksander Stein Salgs- og markedssjef 64 97 07 09 922 29 099 aleksander.stein@intecpumper.no
Nicholas Arnesen Web/grafisk/IT   90 16 03 61 nicholas.arnesen@intecpumper.no
Victor Ø. Hansen Prosjektingeniør   95 48 84 23 victor@intecpumper.no
Gina Ellingsen Prosjektingeniør 416 33 076 gina.ellingsen@intecpumper.no
Mats Gulbrandsen Salgsingeniør 64 97 07 00 90 28 14 80 mats.gulbrandsen@intecpumper.no
Renèe Riis Backoffice / Service avd. 47 39 55 80 renee.riis@intecpumper.no
Adrian Norstrøm Servicetekniker   995 71 209 adrian.norstrom@intecpumper.no
Chris Larsen Servicetekniker   907 01 938 chris.larsen@intecpumper.no
Tommy Bragstad Servicetekniker   97 16 76 39 tommy.bragstad@intecpumper.no
Edwin Kronstad Servicetekniker   977 61 588 edwin.kronstad@intecpumper.no
A. Lloyd Hellem Servicetekniker   911 22 390 andre.lloyd.hellem@intecpumper.no
Dag Frederik Lien Lagersjef 64 97 07 08 95 49 95 46 dag.frederik.lien@intecpumper.no
Jørn Hellem Controller 93 65 44 17 jorn.hellem@intecpumper.no

Bergen

Tittel Tlf: Mobil Epost
Salgsingeniør avd. Vest 55 29 15 00 93 26 27 64 post@intecpumper.no

Biri

Navn Tittel Tlf: Mobil Epost
Tom Arne Harbu Salg/service avd. Biri 61 18 50 90 915 29 450 tom.arne.harbu@intecpumper.no
Tom Egil Sollien Salg 61 18 50 90 917 26 568 tom.egil.sollien@intecpumper.no
Sindre Harbu 994 79 240 sindre.harbu@intecpumper.no

Kart / veibeskrivelse

Kontaktinfo:
Telefon:
+47 64 97 07 00
E-post: post@intecpumper.no
Adresse: Kongeveien 220
1407 Vinterbro

For service:

E-post:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Service dagtid:
64 97 07 00
(Eller kontakt din serviceteknikker via fanen "Kontakt oss")

Vakttelefon:
94 84 02 88

StartBank

eSigill er levert av Experian. Klikk for ytterligere informasjon

Facebook G+ Linkedin YouTube